Кухня, виготовлена на замовлення завжди краще готової меблі.

Наша фабрика оказывает услуги в изготовлении мебели для кухни под заказ.
У нас, Вы найдете множество решений для своей кухни:
- от простых — классических вариаций кухонной мебели (кухни с фасадами из ДСП или МДФ), до передовых тенденций в дизайне современной кухни (всевозможные комбинации мебельных фасадов, столешниц с различными элементами декора).

Шкафы под заказ
Шкафы под заказ

Індивідуальний підхід:

З самого початку і до його завершення, над Вашим проектом працює ціла команда професіоналів: починаючи від дизайнера і конструктора меблів, закінчуючи збирачем і монтажником готового виробу.

Кожне замовлення детально обговорюється з дизайнером, а деякі складні моменти - безпосередньо з конструктором. Перед початком кожного проекту, проводиться детальний завмер простору, в якому буде знаходитися майбутній виріб. Все це -Дозволяє домогтися ідеальної якості готових меблів.

Ще один нюанс в індивідуальному підході при замовленні меблів, є сам неповторний дизайн, ідеально підібраний, нашим фахівцем, безпосередньо під Ваш смак і потреби.

Гарантія якості готових виробів:

Всі матеріали, які ми використовуємо при виготовленні вашої меблів, проходять попереднє експертизу і в кінцевому підсумку, готовий продукт - відповідає більшості європейських стандартів екологічності та якості готової продукції.

Наша фабрика використовуємо тільки перевірені і якісні матеріали провідних виробників Європи, таких як Німеччина, Польща, Данія, Італія, Україна та інші.

Гарантия , которую предоставляет наша фабрика на готовое изделие — 2 года.

Ціна якісної продукції:

Фабрика, напряму, отримує матеріали з заводамов-виготовлювачів, що дозволяє нам виробляти недорогі, якісні меблі за індивідуальним замовленням.

Додавши до широкого спектру меблевої фурнітури і ДСП, той факт, що фабрика є одним з провідних виробників мдф фасадів для меблів, ви отримаєте якісні і не дорогі меблі європейської якості.

Наша фабрика має всі потужності для виготовлення меблів за індивідуальним замовленням.

У нас, ви можете вибрати не тільки загальний вигляд майбутньої меблі, а й повністю скомплектувати її. Починаючи від матеріалу корпусу (більше 200 кольорів ЛДСП) закінчуючи внутрішньою начинкою.


З чого складаються наші меблі

ДСП

ДСП

Столешницы

Стільниці

Мебельная фурнитура

Меблева фурнітура

Мебельная фурнитура

Меблеві фасади