БЕРЕСТ

м. Київ, вул. О. Довбуша. 35
(063) 450-55-05 (067) 184-09-55
(099) 421-47-63


широкий асортимент і висока якість готової продукції

Патиновані фасади, тобто фасади, оброблені за технологією штучного старіння, несуть на собі відбиток часу і пожвавлюють інтер'єр. Ви оточуєте себе чарами і мудрістю старовини.

Фасади з ламінованої ДСП з глибокою текстурою від PFLEIDERER за зовнішнім виглядом складно відрізнити від меблевих фасадів покритих шпоном або фасадів з натурального дерева. Завдяки широкій гамі декорів, меблеві фасади з ДСП можуть надати набагато більший вибір ніж фасади з натурального дерева.

Фасади з алюмінієвого профілю застосовуються для оформлення меблів будь-якої категорії, починаючи від кухонних фасадів, фасадів для дитячих кімнат і закінчуючи фасадами для офісних меблів. Алюмінієвий профіль є універсальним, непомітним і поєднується з будь-яким матеріалом. Величезним плюсом алюмінієвих фасадів є їх міцність і висока стійкість до пошкоджень, що не менш важливо, оскільки фасади з алюмінієвого профілю повинні утримувати вставку і захищати меблі від тріщин і можливих подряпин, а також запобігати відколи кутів.

Меблева фабрика «Берест» налагодила відмінні відносини і знайшла взаємовигідні боку зіткнення з відомою компанією Drewpol (Польща), що займається виробництвом меблевих фасадів з натурального дерева.

Основною діяльністю польської компанії Drewpol є промислова обробка деревини і виробництво дерев'яних фасадних панелей для кухонних гарнітурів з натуральної деревини.